Služby

+420 608 858 041
ZAVOLEJTE NÁM

Zednické práce České Budějovice

Jsme volné sdružení zedníků a stavebník techniků , kteří spolu spolupracují při provádění zednických prací v krajském městě České Budějovice. V době kdy není ve stavebnictví dostatek práce pro odborné vzdělané techniky a ani  pro zedníky , dochází k sdružování a prolínání těchto stupňů odbornosti. Dnes je už normální , že ve stavebnictví vysokoškolsky vzdělaní lidé dělají manuelní práci tj. systém práce  který už používal Tomáš Baťa prospívá všem zúčastněným stranám při osobním rozvoji.

Technici jdou od prken do výroby a zedníci mohou vše probírat a poznávat ze strany 
techniků. Tato zpětná návratnost informací dnes neexistuje , projektant stavbu nakreslí , ale už to víc nesleduje , protože maluje a dozor je formalita.

Co děláme

Děláme prakticky všechny drobné zednické  práce , které je třeba provádět u každého vlastníka nemovitosti. To je od základu až po střechu  drobné i větší
zednické práce . Údržba nemovitosti je naším chlebem neboť to jsme někteří 
z nás dělali už před rokem 1989 ve státní správě. Zanedbaný bytový fond existuje i dnes a do menších zednických prací se velkým firmám nechce a je pro ně nerentabilní.

Cena zednických prací

Cena za provedené zednické práce bude sjednána na místě po shlédnutí rozsahu 
a pracnosti požadované práce. Ceny odpovídají průměru výšky cen v Českých Budějovicích.

 

Objednete si kvalitního zedníka z Českých Budějovic ještě dnes!

Zavolejte nám 608 858 041 , mi se přijedeme podívat posoudíme stav a rozsah zednických prací a pomůžeme vám. Vaše starost je naše práce.